Qualtek Electronics Corp. QR3-130/36-QC48IN-10
QR3-130/36-QC48IN-10 picture photo
Mfg. Part Number
QR3-130/36-QC48IN-10
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEATSHRINK 130/36MM-48"
Datasheet Download
QR3-130/36-QC48IN-10.pdf
Availability of QR3-130/36-QC48IN-10
QUANTITY
QR3-130/36-QC48IN-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR3-130/36-QC48IN-10
Internal Part NumberEIS-QR3-130/36-QC48IN-10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR3-130/36-QC48IN-10
Related LinksQR3-130/36, QR3-130/36-QC48IN-10 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR3-130/36-QC48IN-10 Details Description
Related parts for QR3-130/36-QC48IN-10
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MODULE MAGNETIC LAN 2-PORT SMD datasheet.pdf
IC NVSRAM 64KBIT 45NS 28LCC datasheet.pdf
CONN SOCKET HDI R/A 30GOLD datasheet.pdf
LED MINI PANEL RED 12V LEGEND datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 30POS datasheet.pdf
RES 2.49M OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CIR BRKR 10A 240VAC 110VDC datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 500V 1A DO204AL datasheet.pdf
CAP CER 110PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf