Qualtek Electronics Corp. QSEC105-12/4-01-QB200
QSEC105-12/4-01-QB200 picture photo
Mfg. Part Number
QSEC105-12/4-01-QB200
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEATSHRINK 12/4MM BLACK
Datasheet Download
QSEC105-12/4-01-QB200.pdf
Availability of QSEC105-12/4-01-QB200
QUANTITY
QSEC105-12/4-01-QB200 Order Process
Ship out your order
Specifications of QSEC105-12/4-01-QB200
Internal Part NumberEIS-QSEC105-12/4-01-QB200
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QSEC105-12/4-01-QB200
Related LinksQSEC105-12, QSEC105-12/4-01-QB200 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QSEC105-12/4-01-QB200 Details Description
Related parts for QSEC105-12/4-01-QB200
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 2A 3V datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 4-20MA datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 500A 700VAC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
RES 75K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 17POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN datasheet.pdf