TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD10A24-51-P10-00
RD10A24-51-P10-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD10A24-51-P10-00
Datasheet Download
RD10A24-51-P10-00.pdf
Availability of RD10A24-51-P10-00
QUANTITY
RD10A24-51-P10-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD10A24-51-P10-00
Internal Part NumberEIS-RD10A24-51-P10-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD10A24-51-P10-00
RD10A24-51-P10-00 Details Description
Related parts for RD10A24-51-P10-00
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 24-SSOP datasheet.pdf
POWER STRIP 120V 6OUT HOSP GFCI datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X32.3MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RACK SOLID DOOR datasheet.pdf
FIXED IND 130NH 150MA 2.5 OHM datasheet.pdf
MICRO 31C P 120" YEL JACKS NI datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35 datasheet.pdf
HEAT SHRINK 1=400M datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf