Susumu RG3216N-3323-B-T1
RG3216N-3323-B-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-3323-B-T1
Brief Description
RES SMD 332K OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-3323-B-T1.pdf
Availability of RG3216N-3323-B-T1
QUANTITY
RG3216N-3323-B-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-3323-B-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-3323-B-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)332k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-3323-B-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-3323-B-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-3323-B-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-3323-B-T1
CABLE ASSEM .05" 20POS M-F 2" datasheet.pdf
FOOT GROUND SOLE LARGE 2MEG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
500065 REVA 4A 3-16 (X0218833) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 20.5 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 65POS SMD datasheet.pdf