Susumu RG3216V-4220-B-T1
RG3216V-4220-B-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-4220-B-T1
Brief Description
RES SMD 422 OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-4220-B-T1.pdf
Availability of RG3216V-4220-B-T1
QUANTITY
RG3216V-4220-B-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-4220-B-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-4220-B-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)422
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-4220-B-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-4220-B-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-4220-B-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-4220-B-T1
RES ARRAY 5 RES 10M OHM 10SIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 5% 2W 4124 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 10UMAX datasheet.pdf
RES SMD 133 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MBXL R/A HDR STR 2P+24S+2P datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 120TQFP datasheet.pdf
RES 0.127 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF X5F RADIAL datasheet.pdf