Susumu RG3216V-4420-B-T5
RG3216V-4420-B-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-4420-B-T5
Brief Description
RES SMD 442 OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-4420-B-T5.pdf
Availability of RG3216V-4420-B-T5
QUANTITY
RG3216V-4420-B-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-4420-B-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216V-4420-B-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)442
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-4420-B-T5
Related LinksRG3216V-, RG3216V-4420-B-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-4420-B-T5 Details Description
Related parts for RG3216V-4420-B-T5
TERM RING NYL 12-10AWG #10 datasheet.pdf
CAP TACTILE SQUARE BLUE datasheet.pdf
IC BATTERY CHARGER 28V 8-UDFN datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 32V datasheet.pdf
RES 124 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 296 I/O 484FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 212POS .050 datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 15A TO220AB datasheet.pdf