Texas Instruments RI-CTL-MB6B-30
RI-CTL-MB6B-30 picture photo
Mfg. Part Number
RI-CTL-MB6B-30
Manufacturer
Product Category
RFID Accessories
Brief Description
RFID 2000 CONTROL MOD RS422/485
Datasheet Download
RI-CTL-MB6B-30.pdf
Availability of RI-CTL-MB6B-30
QUANTITY
RI-CTL-MB6B-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of RI-CTL-MB6B-30
Internal Part NumberEIS-RI-CTL-MB6B-30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesRF: RFID Technology and Applications
Manufacturer Product PageRI-CTL-MB6B-30 Specifications
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFID Accessories
Series-
Accessory TypeControl Module
For Use With/Related ProductsRFM Modules
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RI-CTL-MB6B-30
Related LinksRI-CTL-, RI-CTL-MB6B-30 Datasheet, Texas Instruments Distributor
RI-CTL-MB6B-30 Details Description
Related parts for RI-CTL-MB6B-30
IC POT DGTL 50K 100TAPS 8-MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS .100" R/A GOLD datasheet.pdf
IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
MICRO 9POS PIN 30" datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD datasheet.pdf