Susumu RM3216B-103/403-PBVW10
RM3216B-103/403-PBVW10 picture photo
Mfg. Part Number
RM3216B-103/403-PBVW10
Datasheet Download
RM3216B-103/403-PBVW10.pdf
Availability of RM3216B-103/403-PBVW10
QUANTITY
RM3216B-103/403-PBVW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM3216B-103/403-PBVW10
Internal Part NumberEIS-RM3216B-103/403-PBVW10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k, 40k
Tolerance±0.1%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM3216B-103/403-PBVW10
Related LinksRM3216B-103, RM3216B-103/403-PBVW10 Datasheet, Susumu Distributor
RM3216B-103/403-PBVW10 Details Description
Related parts for RM3216B-103/403-PBVW10
RES SMD 261 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT TIN T/H datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 6-18V 2.8A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
UP01DTBOLB04 MICROSWITCH SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS 1.0MM R/A SMD datasheet.pdf
ACCELEROMETER 3AXIS MEMS 16-LGA datasheet.pdf
SMA STRT PLUG-PLUG RG-316 .75M datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf