TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250 picture photo
Mfg. Part Number
RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250.pdf
Availability of RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
QUANTITY
RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250 Order Process
Ship out your order
Specifications of RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
Internal Part NumberEIS-RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
SeriesRNF-100
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250 Details Description
Related parts for RNF-100-1-1/2CLSTK-CS7250
IC D-TYPE POS TRG SNGL 5DSBGA datasheet.pdf
RES SMD 2.7 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
TRANSDUCER 10000# PRES 0.5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CGRID SMT BKWY HDR 30 SAU 32CKT datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
CONN HAN 24B TOP/SIDE HOOD HC M datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
FUSE GLASS 600MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
24000UF 50V 51X143 85C ST datasheet.pdf