Murata Electronics North America RPE122Z5U103M50M6083101
RPE122Z5U103M50M6083101 picture photo
Mfg. Part Number
RPE122Z5U103M50M6083101
Datasheet Download
RPE122Z5U103M50M6083101.pdf
Availability of RPE122Z5U103M50M6083101
QUANTITY
RPE122Z5U103M50M6083101 Order Process
Ship out your order
Specifications of RPE122Z5U103M50M6083101
Internal Part NumberEIS-RPE122Z5U103M50M6083101
Delivery TimeIn stock, ship RPE122Z5U103M50M6083101 today.
SeriesRPE122Z5U103M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCAP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPE122Z5U103M50M6083101
MURATA Product CategoryMURATA Components
RPE122Z5U103M50M6083101 Details Description
Related parts for RPE122Z5U103M50M6083101
CONN HEADER 30POS 2MM SMD TIN datasheet.pdf
ROUND STANDOFF 4-40 BRASS 1" datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX DUAL 16SOEIAJ datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN SOCKET 7POS IDC 24AWG TIN datasheet.pdf
FAN AXIAL 171.5X51MM 220/240VAC datasheet.pdf
FUSE 1500VDC 12 AMP INLINE MIDG datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf