Seiko Instruments S-1000C39-N4T1G
S-1000C39-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C39-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 39V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C39-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C39-N4T1G
QUANTITY
S-1000C39-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C39-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C39-N4T1G
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
ResetActive Low
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C39-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C39-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C39-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C39-N4T1G
CONN PC PIN CIRC 0.018DIA GOLD datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLTAGE 3.3V 5TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.6A 10USMD datasheet.pdf
POT 5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf