Seiko Instruments S-1000N21-I4T1G
S-1000N21-I4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N21-I4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 21V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N21-I4T1G.pdf
Availability of S-1000N21-I4T1G
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
S-1000N21-I4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N21-I4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N21-I4T1G
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLSNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N21-I4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N21-I4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N21-I4T1G Details Description
Related parts for S-1000N21-I4T1G
FILTER 3-TERM 600MHZ 2A SMD datasheet.pdf