Seiko Instruments S-1000N25-I4T1U
S-1000N25-I4T1U picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N25-I4T1U
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 25V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N25-I4T1U.pdf
Availability of S-1000N25-I4T1U
QUANTITY
S-1000N25-I4T1U Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N25-I4T1U
Internal Part NumberEIS-S-1000N25-I4T1U
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N25-I4T1U
Related LinksS-1000N, S-1000N25-I4T1U Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N25-I4T1U Details Description
Related parts for S-1000N25-I4T1U
CONN TERM BLOCK FEED THRU 6MM datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 0.2A 5SOT datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 28VIN 3.3VOUT 16.5W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
TERMINAL FUSE HOLDER datasheet.pdf
Connector Socket 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
COMBO 17W2 F PCB R/A G30 TIN datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 8A 5DFN datasheet.pdf
500 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
CAP CER 120PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf