Seiko Instruments S-1000N34-I4T1G
S-1000N34-I4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N34-I4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 34V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N34-I4T1G.pdf
Availability of S-1000N34-I4T1G
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
S-1000N34-I4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N34-I4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N34-I4T1G
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLSNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N34-I4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N34-I4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N34-I4T1G Details Description
Related parts for S-1000N34-I4T1G
OSC 3.3V PROG CMOS PWRDN 50PPM datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 37.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.8VOUT 25W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DSUB 24X7 F PCB G50 5OHM datasheet.pdf