Seiko Instruments S-80146ALPF-JA7TFG
S-80146ALPF-JA7TFG picture photo
Mfg. Part Number
S-80146ALPF-JA7TFG
Manufacturer
Product Category
PMIC - Supervisors
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 50MS SNT-4A
Datasheet Download
S-80146ALPF-JA7TFG.pdf
Availability of S-80146ALPF-JA7TFG
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
S-80146ALPF-JA7TFG Order Process
Ship out your order
Specifications of S-80146ALPF-JA7TFG
Internal Part NumberEIS-S-80146ALPF-JA7TFG
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLSNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014
Standard Package5,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Supervisors
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeSimple Reset/Power-On Reset
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
ResetActive Low
Reset Timeout32.5 ms Minimum
Voltage - Threshold4.6V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-80146ALPF-JA7TFG
Related LinksS-80146AL, S-80146ALPF-JA7TFG Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-80146ALPF-JA7TFG Details Description
Related parts for S-80146ALPF-JA7TFG
RES SMD 4.3K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
MINI CERTI-LOK III+ datasheet.pdf
RES 0.5 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 39K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 68UF 10% 800VDC SCREW datasheet.pdf
5M PWR CBL 11KW TO 15KW MOTOR datasheet.pdf
PLUGINLOW TEMP VERS SIDE ROTARY datasheet.pdf
CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V datasheet.pdf
SNSW AGCDO SPDT .187 QC datasheet.pdf
LED ASSY RA 1.8MM 4X1 G/B/R/G DF datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf