TE Connectivity Raychem Cable Protection S02-02-W1-22-9-100
S02-02-W1-22-9-100 picture photo
Mfg. Part Number
S02-02-W1-22-9-100
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SHIELD TERMINATOR
Datasheet Download
S02-02-W1-22-9-100.pdf
Availability of S02-02-W1-22-9-100
QUANTITY
S02-02-W1-22-9-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of S02-02-W1-22-9-100
Internal Part NumberEIS-S02-02-W1-22-9-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
SeriesSolderSleeve S02
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S02-02-W1-22-9-100
S02-02-W1-22-9-100 Details Description
Related parts for S02-02-W1-22-9-100
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
LED YELLOW DIFFUSED 0805 SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 730KHZ RRO 8TSSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V datasheet.pdf
T-STRUT 16.85"L W/BRASS INSERTS datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 12A D2PAK datasheet.pdf
CAP CER 20PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CB BTS FT 6 ASY datasheet.pdf
26500 55C 55#20 S TH PLUG WC datasheet.pdf
OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf