TE Connectivity Raychem Cable Protection S200-1-W1-22-9
S200-1-W1-22-9 picture photo
Mfg. Part Number
S200-1-W1-22-9
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SOLDERSLEEVE
Datasheet Download
S200-1-W1-22-9.pdf
Availability of S200-1-W1-22-9
QUANTITY
S200-1-W1-22-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of S200-1-W1-22-9
Internal Part NumberEIS-S200-1-W1-22-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
SeriesSolderSleeve S200
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S200-1-W1-22-9
Related LinksS200-1-, S200-1-W1-22-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
S200-1-W1-22-9 Details Description
Related parts for S200-1-W1-22-9
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf
RES 26.06K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IDC HEADER 0.100 50 POS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 36NH 250MA 1 OHM SMD datasheet.pdf