TE Connectivity Raychem Cable Protection S200-5-W1-22-9
S200-5-W1-22-9 picture photo
Mfg. Part Number
S200-5-W1-22-9
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SHIELD TERMINATOR
Datasheet Download
S200-5-W1-22-9.pdf
Availability of S200-5-W1-22-9
QUANTITY
S200-5-W1-22-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of S200-5-W1-22-9
Internal Part NumberEIS-S200-5-W1-22-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
SeriesSolderSleeve S200
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S200-5-W1-22-9
Related LinksS200-5-, S200-5-W1-22-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
S200-5-W1-22-9 Details Description
Related parts for S200-5-W1-22-9
AC/DC CONVERTER 24V 55W datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 0.1A 32V datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 8X1 16DIP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100K OHM 1% 50W datasheet.pdf
KNOB CLR/MATTE.50"DIA .125"SHAFT datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 1.4W AB 20SSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTT RF QUAD 70V SOT-363 datasheet.pdf
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf