Vishay/BCcomponents S223M75Z5UN83K0R
S223M75Z5UN83K0R picture photo
Mfg. Part Number
S223M75Z5UN83K0R
Brief Description
CAP CER 0.022UF 1KV Z5U RADIAL
Datasheet Download
S223M75Z5UN83K0R.pdf
Availability of S223M75Z5UN83K0R
QUANTITY
S223M75Z5UN83K0R Order Process
Ship out your order
Specifications of S223M75Z5UN83K0R
Internal Part NumberEIS-S223M75Z5UN83K0R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
Capacitance0.022µF
Tolerance±20%
Voltage - Rated1000V (1kV)
Temperature CoefficientZ5U
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S223M75Z5UN83K0R
Related LinksS223M75Z, S223M75Z5UN83K0R Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
S223M75Z5UN83K0R Details Description
Related parts for S223M75Z5UN83K0R
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8MSOP datasheet.pdf
OSC XO 8.192MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
LED GREEN DIFFUSED 0805 SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
GDT 230V 20% 3KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
HEATSINK TO-220 19.05x9.52MM datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
HEADER DUAL INLINE SOLDRTL 52POS datasheet.pdf