Murata Electronics North America SAFEB2G12AL0F00R14
SAFEB2G12AL0F00R14 picture photo
Mfg. Part Number
SAFEB2G12AL0F00R14
Datasheet Download
SAFEB2G12AL0F00R14.pdf
Availability of SAFEB2G12AL0F00R14
QUANTITY
SAFEB2G12AL0F00R14 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFEB2G12AL0F00R14
Internal Part NumberEIS-SAFEB2G12AL0F00R14
Delivery TimeIn stock, ship SAFEB2G12AL0F00R14 today.
SeriesSAFEB2G12A
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFEB2G12AL0F00R14
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFEB2G12, SAFEB2G12AL0F00R14 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFEB2G12AL0F00R14 Details Description
Related parts for SAFEB2G12AL0F00R14
CONN EDGECARD 34POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
RES 38.3K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 25A 300W datasheet.pdf
BTS 59 5 ASY datasheet.pdf
COVERING HOOD datasheet.pdf
COMPACT PROBE BODY 2MM TIP RED; datasheet.pdf
CONN DSUB 2X15POS 15.88MM datasheet.pdf
BUSS FUSEBLOCK datasheet.pdf
RES SMD 0.05 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf