Murata Electronics North America SAFSD1G84CB0T00R00
SAFSD1G84CB0T00R00 picture photo
Mfg. Part Number
SAFSD1G84CB0T00R00
Datasheet Download
SAFSD1G84CB0T00R00.pdf
Availability of SAFSD1G84CB0T00R00
QUANTITY
SAFSD1G84CB0T00R00 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFSD1G84CB0T00R00
Internal Part NumberEIS-SAFSD1G84CB0T00R00
Delivery TimeIn stock, ship SAFSD1G84CB0T00R00 today.
SeriesSAFSD1G84C
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type10KR
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFSD1G84CB0T00R00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFSD1G84, SAFSD1G84CB0T00R00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFSD1G84CB0T00R00 Details Description
Related parts for SAFSD1G84CB0T00R00
RES SMD 2.94M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR AD7686 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
UNITIZED WHEEL PACK 990S datasheet.pdf
HEATSHRINK 1/2"-100' YLLW/GREEN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
500 TB SPRING CLAMP 90D datasheet.pdf
MODULE THY 500A SMAGN-A-PAK datasheet.pdf