Murata Electronics North America SAFZD2G14FC0F00R12
SAFZD2G14FC0F00R12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFZD2G14FC0F00R12
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SAFZD2G14FC0F00R12.pdf
Availability of SAFZD2G14FC0F00R12
QUANTITY
SAFZD2G14FC0F00R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFZD2G14FC0F00R12
Internal Part NumberEIS-SAFZD2G14FC0F00R12
Delivery TimeIn stock, ship SAFZD2G14FC0F00R12 today.
SeriesSAFZD2G14F
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFZD2G14FC0F00R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFZD2G14, SAFZD2G14FC0F00R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFZD2G14FC0F00R12 Details Description
Related parts for SAFZD2G14FC0F00R12
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 5% 0805 datasheet.pdf
QUICKIE LATCH HDR datasheet.pdf
RES SMD 1.02K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
MOSFET N CH 30V 8A DFN 2x2B datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf