Murata Electronics North America SARCC314M44BXG0R12
SARCC314M44BXG0R12 picture photo
Mfg. Part Number
SARCC314M44BXG0R12
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
SARCC314M44BXG0R12.pdf
Availability of SARCC314M44BXG0R12
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SARCC314M44BXG0R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SARCC314M44BXG0R12
Internal Part NumberEIS-SARCC314M44BXG0R12
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship SARCC314M44BXG0R12 today.
SeriesSARCC314M4
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SARCC314M44BXG0R12
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSARCC314M, SARCC314M44BXG0R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SARCC314M44BXG0R12 Details Description
Related parts for SARCC314M44BXG0R12
ADAPTER PROGRAMMER 8-TSOP datasheet.pdf
EDGECARD 182POS .050 SLD W/POSTS datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 9.1A 11 MOHM TH datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR VIRTEX-5 datasheet.pdf
IC CCM PFC CONTROLLER 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 3PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 29POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 225V 400MA DO213 datasheet.pdf