Murata Electronics North America SARCC315M00BXM0R12
SARCC315M00BXM0R12 picture photo
Mfg. Part Number
SARCC315M00BXM0R12
Datasheet Download
SARCC315M00BXM0R12.pdf
Availability of SARCC315M00BXM0R12
QUANTITY
SARCC315M00BXM0R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SARCC315M00BXM0R12
Internal Part NumberEIS-SARCC315M00BXM0R12
Delivery TimeIn stock, ship SARCC315M00BXM0R12 today.
SeriesSARCC315M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SARCC315M00BXM0R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSARCC315M, SARCC315M00BXM0R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SARCC315M00BXM0R12 Details Description
Related parts for SARCC315M00BXM0R12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V datasheet.pdf
IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER ECL 2:1 5V 8TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEADER 58POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 12A 8.1 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
15P M R/A 370 CLIP 4-40 830PF datasheet.pdf