Murata Electronics North America SARCC315M00BXP0R12
SARCC315M00BXP0R12 picture photo
Mfg. Part Number
SARCC315M00BXP0R12
Datasheet Download
SARCC315M00BXP0R12.pdf
Availability of SARCC315M00BXP0R12
QUANTITY
SARCC315M00BXP0R12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SARCC315M00BXP0R12
Internal Part NumberEIS-SARCC315M00BXP0R12
Delivery TimeIn stock, ship SARCC315M00BXP0R12 today.
SeriesSARCC315M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SARCC315M00BXP0R12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSARCC315M, SARCC315M00BXP0R12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SARCC315M00BXP0R12 Details Description
Related parts for SARCC315M00BXP0R12
OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
RES METAL OX 3W 5.6K OHM 5% AXL datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT 5A ROLLR LEVER datasheet.pdf
SCREWDRIVER PHILLIPS #2 12.5" datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 7.62MM datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W datasheet.pdf
RES 41.2 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.47 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 4POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 850MA 388 MOHM datasheet.pdf