Winchester Electronics SBC9209A
SBC9209A picture photo
Mfg. Part Number
SBC9209A
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
BNC CRIMP PLUG FOR BELDEN 9209A
Datasheet Download
SBC9209A.pdf
Availability of SBC9209A
QUANTITY
SBC9209A Order Process
Ship out your order
Specifications of SBC9209A
Internal Part NumberEIS-SBC9209A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SBC9209A
Related LinksSBC9, SBC9209A Datasheet, Winchester Electronics Distributor
SBC9209A Details Description
Related parts for SBC9209A
IC OPAMP GP 65MHZ 8SO datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 20% RADIAL datasheet.pdf
RES 60.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
TAPE 1/2" X 72 YD datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 200 OHM 5% 0805 datasheet.pdf
HEADER SOLDER CUP 2.54MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
LED RED CLEAR OVAL TH/SNAP ON datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf