3M SBR-EV-29-P-MLC101
SBR-EV-29-P-MLC101 picture photo
Mfg. Part Number
SBR-EV-29-P-MLC101
Manufacturer
Product Category
Pluggable Connectors
Brief Description
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV
Datasheet Download
SBR-EV-29-P-MLC101.pdf
Availability of SBR-EV-29-P-MLC101
QUANTITY
SBR-EV-29-P-MLC101 Order Process
Ship out your order
Specifications of SBR-EV-29-P-MLC101
Internal Part NumberEIS-SBR-EV-29-P-MLC101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,600
Category Connectors, Interconnects
FamilyPluggable Connectors
SeriesSBR
PackagingTray
Connector StyleReceptacle
Connector TypeSAS
Number of Positions29
Mounting TypeThrough Hole
Termination-
Features-
Contact Finish-
Contact Finish Thickness-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SBR-EV-29-P-MLC101
Related LinksSBR-EV-29, SBR-EV-29-P-MLC101 Datasheet, 3M Distributor
SBR-EV-29-P-MLC101 Details Description
Related parts for SBR-EV-29-P-MLC101
IC Z8 16MHZ C21/C61/C63 44-QFP datasheet.pdf
RES SMD 2.43KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 10K OHM 0.175W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP ZRO-DRFT 4MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 1.11K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
OCEAN SIDE FEED APPLICATOR datasheet.pdf
CONN PLUG FMALE 5POS SILVER SLDR datasheet.pdf