Murata Electronics North America SFE10.7MS8H-A-TF21
SFE10.7MS8H-A-TF21 picture photo
Mfg. Part Number
SFE10.7MS8H-A-TF21
Datasheet Download
SFE10.7MS8H-A-TF21.pdf
Availability of SFE10.7MS8H-A-TF21
QUANTITY
SFE10.7MS8H-A-TF21 Order Process
Ship out your order
Specifications of SFE10.7MS8H-A-TF21
Internal Part NumberEIS-SFE10.7MS8H-A-TF21
Delivery TimeIn stock, ship SFE10.7MS8H-A-TF21 today.
SeriesSFE10.7MS8
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCERAMICFILTER
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFE10.7MS8H-A-TF21
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFE10.7MS, SFE10.7MS8H-A-TF21 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFE10.7MS8H-A-TF21 Details Description
Related parts for SFE10.7MS8H-A-TF21
THERMISTOR 22K OHM NTC 0201 SMD datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 2.8W D QUAD 36DSBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 84A LFPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 18POS GOLD datasheet.pdf