Murata Electronics North America SFECA10.7MS2-A-TC
SFECA10.7MS2-A-TC picture photo
Mfg. Part Number
SFECA10.7MS2-A-TC
Datasheet Download
SFECA10.7MS2-A-TC.pdf
Availability of SFECA10.7MS2-A-TC
QUANTITY
SFECA10.7MS2-A-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of SFECA10.7MS2-A-TC
Internal Part NumberEIS-SFECA10.7MS2-A-TC
Delivery TimeIn stock, ship SFECA10.7MS2-A-TC today.
SeriesSFECA10.7M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFECA10.7MS2-A-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFECA10., SFECA10.7MS2-A-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFECA10.7MS2-A-TC Details Description
Related parts for SFECA10.7MS2-A-TC
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTR 10A datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 15.36MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CRIMPING DIE #6 E2 (190475410) datasheet.pdf
ASSY KIT W/SIM SOCKET datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 4COL WK datasheet.pdf
TV 3C 3#20 SKT PLUG datasheet.pdf
1UF 25V 10X7X3,5MM 125C 20000H datasheet.pdf