Sullins Connector Solutions SFM210-LPSE-S25-SD-BK
SFM210-LPSE-S25-SD-BK picture photo
Mfg. Part Number
SFM210-LPSE-S25-SD-BK
Brief Description
Connector Header 25 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount
Datasheet Download
SFM210-LPSE-S25-SD-BK.pdf
Availability of SFM210-LPSE-S25-SD-BK
QUANTITY
SFM210-LPSE-S25-SD-BK Order Process
Ship out your order
Specifications of SFM210-LPSE-S25-SD-BK
Internal Part NumberEIS-SFM210-LPSE-S25-SD-BK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Contact TypeFemale Socket
Number of Positions25
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.039" (1.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Mounting TypeSurface Mount
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFM210-LPSE-S25-SD-BK
Related LinksSFM210-LPS, SFM210-LPSE-S25-SD-BK Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
SFM210-LPSE-S25-SD-BK Details Description
Related parts for SFM210-LPSE-S25-SD-BK
BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 900MHZ datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED YELLOW DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V 8MSOP datasheet.pdf
CONN PATCHBAY 48JACKS 1.75" datasheet.pdf
CAP MICA 2PF 0.5PF 500V 1210 datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
LED ACRICH WARM WHITE 3500K 2211 datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 datasheet.pdf