Advantech Corp SFP-FXS/LC-30E
SFP-FXS/LC-30E picture photo
Mfg. Part Number
SFP-FXS/LC-30E
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Transceivers
Brief Description
MOD 100-FX MULTI-MODE 30KM SFP
Datasheet Download
SFP-FXS/LC-30E.pdf
Availability of SFP-FXS/LC-30E
QUANTITY
SFP-FXS/LC-30E Order Process
Ship out your order
Specifications of SFP-FXS/LC-30E
Internal Part NumberEIS-SFP-FXS/LC-30E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Transceiver Modules
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SFP-FXS/LC-30E
Related LinksSFP-FXS, SFP-FXS/LC-30E Datasheet, Advantech Corp Distributor
SFP-FXS/LC-30E Details Description
Related parts for SFP-FXS/LC-30E
Crystal 8.0000MHz 30ppm Series 60 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 288VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
IC DELAY LINE 5TAP 200NS 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
GDT 500V 20% 20KA DIN RAIL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CABLE 9COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf