Amphenol Industrial SG3106E24-79S
SG3106E24-79S picture photo
Mfg. Part Number
SG3106E24-79S
Brief Description
ER 5C 5#8 SKT PLUG
Datasheet Download
SG3106E24-79S.pdf
Availability of SG3106E24-79S
QUANTITY
SG3106E24-79S Order Process
Ship out your order
Specifications of SG3106E24-79S
Internal Part NumberEIS-SG3106E24-79S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SG3106E24-79S
Related LinksSG3106, SG3106E24-79S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
SG3106E24-79S Details Description
Related parts for SG3106E24-79S
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 12PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT datasheet.pdf
TAPE datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 10% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf