Amphenol Industrial SG3108E22-23P-SR
SG3108E22-23P-SR picture photo
Mfg. Part Number
SG3108E22-23P-SR
Brief Description
ER 8C 8#12 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
SG3108E22-23P-SR.pdf
Availability of SG3108E22-23P-SR
QUANTITY
SG3108E22-23P-SR Order Process
Ship out your order
Specifications of SG3108E22-23P-SR
Internal Part NumberEIS-SG3108E22-23P-SR
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SG3108E22-23P-SR
Related LinksSG3108E2, SG3108E22-23P-SR Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
SG3108E22-23P-SR Details Description
Related parts for SG3108E22-23P-SR
IC SRAM 9MBIT 200MHZ 100LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 datasheet.pdf
EMI FILTER 250VAC 1.0A datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A TSOT23-5 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 250VAC SL 1808 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CAP CER 22PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.22 UF 5% 400 VDC RADI datasheet.pdf