SiTIME SIT3822AI-1D-25NM
SIT3822AI-1D-25NM picture photo
Mfg. Part Number
SIT3822AI-1D-25NM
Brief Description
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V
Datasheet Download
SIT3822AI-1D-25NM.pdf
Availability of SIT3822AI-1D-25NM
QUANTITY
SIT3822AI-1D-25NM Order Process
Ship out your order
Specifications of SIT3822AI-1D-25NM
Internal Part NumberEIS-SIT3822AI-1D-25NM
Available Frequency Range220MHz ~ 625MHz
Function-
OutputLVPECL
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±10ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)69mA
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Height0.039" (1.00mm)
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Disable) (Max)-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SIT3822AI-1D-25NM
Related LinksSIT3822A, SIT3822AI-1D-25NM Datasheet, SiTIME Distributor
SIT3822AI-1D-25NM Details Description
Related parts for SIT3822AI-1D-25NM
CONN HEADER .100 DUAL R/A 50POS datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC USP-6 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC datasheet.pdf
SYNJET ZFLOW 90 PWM 5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 250K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 20 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
TV 2C 2#16 PIN RECP datasheet.pdf
22UF 100V 6,5X18MM 85C 2500H datasheet.pdf