Vishay/Beyschlag SMM02070C3403FBP00
SMM02070C3403FBP00 picture photo
Mfg. Part Number
SMM02070C3403FBP00
Brief Description
RES SMD 340K OHM 1% 1W MELF
Datasheet Download
SMM02070C3403FBP00.pdf
Availability of SMM02070C3403FBP00
QUANTITY
SMM02070C3403FBP00 Order Process
Ship out your order
Specifications of SMM02070C3403FBP00
Internal Part NumberEIS-SMM02070C3403FBP00
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)340k
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / CaseMELF, 0207
Supplier Device Package0207
Size / Dimension0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SMM02070C3403FBP00
Related LinksSMM02070C, SMM02070C3403FBP00 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
SMM02070C3403FBP00 Details Description
Related parts for SMM02070C3403FBP00
CONVERTER 48VIN 3.3VOUT 15W datasheet.pdf
ADC DUAL 8-BIT 60MSPS 44-MQFP datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH datasheet.pdf
IC DUAL DIFF COMPARATOR 8VSSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 28A 8-SOIC datasheet.pdf
CABLE 6FIBER SINGLE-MODE 1FT. datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 320KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
FLAT WASHER datasheet.pdf
RES 3.65 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf