Samsung Semiconductor, Inc. STOIMW750809I65E31
STOIMW750809I65E31 picture photo
Mfg. Part Number
STOIMW750809I65E31
Manufacturer
Product Category
LED Lighting - COBs, Engines, Modules
Brief Description
LED MOD 36LED BA65
Datasheet Download
STOIMW750809I65E31.pdf
Availability of STOIMW750809I65E31
QUANTITY
STOIMW750809I65E31 Order Process
Ship out your order
Specifications of STOIMW750809I65E31
Internal Part NumberEIS-STOIMW750809I65E31
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesLighting Product Selector
Standard Package4
Category Optoelectronics
FamilyLED Lighting - COBs, Engines, Modules
SeriesOutdoor Array
PackagingBox
TypeLED Module
ColorWhite, Cool
CCT (K)5000K
Wavelength-
ConfigurationRectangle
Flux @ Current/Temperature - Test6800 lm (Typ)
Current - Test900mA
Temperature - Test-
Voltage - Forward (Vf) (Typ)58V
Lumens/Watt @ Current - Test130 lm/W
Current - Max1.4A
CRI (Color Rendering Index)70
Viewing Angle-
Features-
Size / Dimension245.00mm L x 186.00mm W
Height45.60mm
Light Emitting Surface (LES)-
Lens Type-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)STOIMW750809I65E31
Related LinksSTOIMW750, STOIMW750809I65E31 Datasheet, Samsung Semiconductor, Inc. Distributor
STOIMW750809I65E31 Details Description
Related parts for STOIMW750809I65E31
IC DIFF LINE RECEIVER 16-SOIC datasheet.pdf
FERRITE CHIP 600 OHM 200MA 0603 datasheet.pdf
RES SMD 510 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M20-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ/PROG 12A 28VQFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf