HellermannTyton T3D050010M4
T3D050010M4 picture photo
Mfg. Part Number
T3D050010M4
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
T CLAMP-T3 SERIES .375''
Datasheet Download
T3D050010M4.pdf
Availability of T3D050010M4
QUANTITY
T3D050010M4 Order Process
Ship out your order
Specifications of T3D050010M4
Internal Part NumberEIS-T3D050010M4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
SeriesT3
TypeP-Clamp
Opening Size0.500" Dia (12.70mm)
Mounting TypeScrew
MaterialNylon
ColorWhite
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T3D050010M4
Related LinksT3D05, T3D050010M4 Datasheet, HellermannTyton Distributor
T3D050010M4 Details Description
Related parts for T3D050010M4
RES SMD 26.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
HOOK-UP 14AWG GRN/YEL 1000' datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWAY 22POS DL .100 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS T/H R/A TIN 5MM datasheet.pdf
IC REG LDO 0.85V 1A 8SOIC datasheet.pdf
FUSE AUTO 40A 32VDC BLADE 1000PC datasheet.pdf
RES 75K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf