t-Global Technology T69-225-225-0.10
T69-225-225-0.10 picture photo
Mfg. Part Number
T69-225-225-0.10
Brief Description
GRAPHITE 225X225X0.10MM WO/ADH
Datasheet Download
T69-225-225-0.10.pdf
Availability of T69-225-225-0.10
QUANTITY
T69-225-225-0.10 Order Process
Ship out your order
Specifications of T69-225-225-0.10
Internal Part NumberEIS-T69-225-225-0.10
ShapeSquare
Outline225.00mm x 225.00mm
Thickness0.0039" (0.100mm)
MaterialGraphite
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1600 W/m-K