Schurter TA45-ABTWF035C0
TA45-ABTWF035C0 picture photo
Mfg. Part Number
TA45-ABTWF035C0
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.5A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
TA45-ABTWF035C0.pdf
Availability of TA45-ABTWF035C0
QUANTITY
TA45-ABTWF035C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TA45-ABTWF035C0
Internal Part NumberEIS-TA45-ABTWF035C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 20/Nov/2015
Standard Package20
Breaker TypeThermal
Current Rating3.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TA45-ABTWF035C0
Related LinksTA45-AB, TA45-ABTWF035C0 Datasheet, Schurter Distributor
TA45-ABTWF035C0 Details Description
Related parts for TA45-ABTWF035C0
RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206 datasheet.pdf
JUMPER-H1506TR/A2015B/H1506TR 6" datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
PULL SAFETY SW CABLE MAINTAIN datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
LED 0805 SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf