t-Global Technology TG2030-20-10-3
TG2030-20-10-3 picture photo
Mfg. Part Number
TG2030-20-10-3
Brief Description
THERMAL PAD 20X10X3MM
Datasheet Download
TG2030-20-10-3.pdf
Availability of TG2030-20-10-3
QUANTITY
TG2030-20-10-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TG2030-20-10-3
Internal Part NumberEIS-TG2030-20-10-3
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline20.00mm x 10.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TG2030-20-10-3
Related LinksTG2030-, TG2030-20-10-3 Datasheet, t-Global Technology Distributor
TG2030-20-10-3 Details Description
Related parts for TG2030-20-10-3
CAP CER 47UF 16V X5R 1210 datasheet.pdf
Connector Receptacle 44 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
LED COOL WHITE DIFF 2PLCC SMD datasheet.pdf
CARDEDGE 6POS .156 BLACK LO PRO datasheet.pdf
TRANSMITTER FM REMOTE 433MHZ 2SW datasheet.pdf