Taiyo Yuden TLF14CBH5620R8K1
TLF14CBH5620R8K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF14CBH5620R8K1
Brief Description
CHOKE COMMON MODE 5600UH
Datasheet Download
TLF14CBH5620R8K1.pdf
Availability of TLF14CBH5620R8K1
QUANTITY
TLF14CBH5620R8K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF14CBH5620R8K1
Internal Part NumberEIS-TLF14CBH5620R8K1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLTLF14CB (H)yyyK1 Series 25/Feb/2015
Number of Lines2
Inductance5.6mH
Current800mA
DC Resistance (DCR)420 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension0.906" L x 0.867" W (23.00mm x 22.00mm)
Height (Max)0.689" (17.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF14CBH5620R8K1
Related LinksTLF14CBH, TLF14CBH5620R8K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF14CBH5620R8K1 Details Description
Related parts for TLF14CBH5620R8K1
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
HOLD DOW SPRING datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 63VDC SMD datasheet.pdf