Taiyo Yuden TLF24HBH8221R0K1
TLF24HBH8221R0K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF24HBH8221R0K1
Brief Description
COMMON MODE CHOKE COIL 8.2MH BOX
Datasheet Download
TLF24HBH8221R0K1.pdf
Availability of TLF24HBH8221R0K1
QUANTITY
TLF24HBH8221R0K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF24HBH8221R0K1
Internal Part NumberEIS-TLF24HBH8221R0K1
Number of Lines2
Inductance8.2mH
Current1A
DC Resistance (DCR)275 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension25mm x 25mm
Height (Max)21mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF24HBH8221R0K1
Related LinksTLF24HBH, TLF24HBH8221R0K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF24HBH8221R0K1 Details Description
Related parts for TLF24HBH8221R0K1
RES SMD 66.5K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC IPS SW LOW SIDE TO-220-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.6K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 383K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 0.3A 8SON datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf