Murata Electronics North America TPSRD4M50C00-A0
TPSRD4M50C00-A0 picture photo
Mfg. Part Number
TPSRD4M50C00-A0
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
TPSRD4M50C00-A0.pdf
Availability of TPSRD4M50C00-A0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TPSRD4M50C00-A0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TPSRD4M50C00-A0
Internal Part NumberEIS-TPSRD4M50C00-A0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TPSRD4M50C00-A0 today.
SeriesTPSRD4M50
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCERAMICFILTER
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TPSRD4M50C00-A0
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTPSRD4M, TPSRD4M50C00-A0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TPSRD4M50C00-A0 Details Description
Related parts for TPSRD4M50C00-A0
CABLE BREADBOARD MPLAB ICD 2 datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 9V datasheet.pdf
IC PWM BOOST FLYBACK CM 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS .100" STACKER datasheet.pdf
TGARD 5000,A1 12" X 18" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 265MA 1.7 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 55POS .050 THRUHL datasheet.pdf