FFF TS12515B00J0G
TS12515B00J0G picture photo
Mfg. Part Number
TS12515B00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU HOOK/BACK
Datasheet Download
TS12515B00J0G.pdf
Availability of TS12515B00J0G
QUANTITY
TS12515B00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TS12515B00J0G
Internal Part NumberEIS-TS12515B00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package55
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TS12515B00J0G
Related LinksTS1251, TS12515B00J0G Datasheet, FFF Distributor
TS12515B00J0G Details Description
Related parts for TS12515B00J0G
IDC CABLE - MKC60K/MC60G/MKC60K datasheet.pdf
IC FREQ SYNTH DL 1.1GHZ 16-LAMIN datasheet.pdf
IC 2.2A POWER DIST SWITCH 8-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS UNIV-M-N-L BLUE datasheet.pdf
EVALUATION MOD 385 FOR TPS7A4518 datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 4200UF 250V RADIAL datasheet.pdf