Epson TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
TSX-3225 26.0000MF10Y-A0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ12.5PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Y-A0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Y-A0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12.5pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10Y-A0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10Y-A0 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10Y-A0
RES 0.12 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM 512KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC GPS RF FRONT END 48TQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER VIOLET datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 144QFP datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
MICRO 31 PIN 96" COLOR CODED datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 60V 120W datasheet.pdf
IND CM 20 MH 1.0A TH NPB datasheet.pdf
HU STRND 26AWG GREEN 25K' datasheet.pdf
CAP FILM 0.01UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf