Amphenol Aerospace Operations TV07DT-19-88P-P15AD
TV07DT-19-88P-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-19-88P-P15AD
Brief Description
HD 38999 88C 88#23 PIN RECP
Datasheet Download
TV07DT-19-88P-P15AD.pdf
Availability of TV07DT-19-88P-P15AD
QUANTITY
TV07DT-19-88P-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-19-88P-P15AD
Internal Part NumberEIS-TV07DT-19-88P-P15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-19-88P-P15AD
Related LinksTV07DT-19, TV07DT-19-88P-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-19-88P-P15AD Details Description
Related parts for TV07DT-19-88P-P15AD
RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
IC REG BUCK SEPIC ADJ 3A 16TSSOP datasheet.pdf
CONV DIGITAL 5.5V 20A POL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 910K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 59K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 800V 2A WOM datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 10PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf