Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121SA-S3
TV07DT-21-121SA-S3 picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121SA-S3
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121SA-S3.pdf
Availability of TV07DT-21-121SA-S3
QUANTITY
TV07DT-21-121SA-S3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121SA-S3
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121SA-S3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121SA-S3
Related LinksTV07DT-21, TV07DT-21-121SA-S3 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121SA-S3 Details Description
Related parts for TV07DT-21-121SA-S3
FIXED IND 82UH 1A 240 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
FUSE 600MA 600V GLASS STD RJS datasheet.pdf
RES 2.55K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 249K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
POT 250K OHM 2W CARBON LINEAR datasheet.pdf