Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32PA-P15AD
TVP00DT-13-32PA-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32PA-P15AD
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32PA-P15AD.pdf
Availability of TVP00DT-13-32PA-P15AD
QUANTITY
TVP00DT-13-32PA-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32PA-P15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32PA-P15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32PA-P15AD
Related LinksTVP00DT-13, TVP00DT-13-32PA-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32PA-P15AD Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32PA-P15AD
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 135MHZ 14TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 24VOUT datasheet.pdf
RES SMD 909K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
LED HB MODULE datasheet.pdf
RES 15K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 400MHZ 473MAPBGA datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 36PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf