Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-19-32JN-LC
TVP00DZ-19-32JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-19-32JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 32C 32#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-19-32JN-LC.pdf
Availability of TVP00DZ-19-32JN-LC
QUANTITY
TVP00DZ-19-32JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-19-32JN-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-19-32JN-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-19-32JN-LC
Related LinksTVP00DZ-1, TVP00DZ-19-32JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-19-32JN-LC Details Description
Related parts for TVP00DZ-19-32JN-LC
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES 8.25 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 74POS datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
IND COMMON MODE CHOKE 1.27UH 10A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN datasheet.pdf