Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-11-19PD-P15
TVP00RF-11-19PD-P15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-11-19PD-P15
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-11-19PD-P15.pdf
Availability of TVP00RF-11-19PD-P15
QUANTITY
TVP00RF-11-19PD-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-11-19PD-P15
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-11-19PD-P15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-11-19PD-P15
Related LinksTVP00RF-1, TVP00RF-11-19PD-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-11-19PD-P15 Details Description
Related parts for TVP00RF-11-19PD-P15
Crystal 28.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
RES SMD 69.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER DUAL PWR 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
FLACHSTE-GEH2,8 6P datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1.8A 86 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD datasheet.pdf